Dit voedingssupplement bevat een combinatie van Wild Yam, Dong Quai en soja met isoflavonen en is vooral geschikt voor vrouwen.
Wild Yam komt vooral voor op het Amerikaanse continent. De gedroogde wortel wordt hier al eeuwen gebruikt.
Dong Quai (Chinese Engelwortel) wordt in Azië vooral door vrouwen gebruikt.
Soja is een rijke bron van isoflavonen, een groep van stoffen, die ook juist voor vrouwen geschikt is. Soja bevat verschillende
isoflavonen zoals de drie belangrijke aglycone vormen. In volgorde van hoeveelheid is dit genisteïne, daïdzeïne en glyciteïne.
De met een suikermolecuul – glucoside – verbonden vormen (ca. 98% van de isoflavonen) zijn genistine, daïdzine en glycitine.
1 x per dag 1 tot 2 capsule(s) voor een maaltijd
Niet gebruiken bij kanker (borst, ovarium, baarmoeder), bij endometriose, baarmoederfistels, hormoongevoelige aandoeningen
Wild yam extract (16% diosgenine) 200 mg
Dong quai extract (9000 ppm ligustiliden) 200 mg
Soja met 40% isoflavonen 15 mg